Zlatý slitek 1 g - PAMP Švýcarsko Fortuna

Kód: Z071
DPH 0%
13 hodnocení
Značka: Pamp
1 834 Kč / ks 1 834 Kč bez DPH 57 037 Kč / 31.1 g
Skladem
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Možnosti doručení

Společnost PAMP se stala lídrem na trzích v USA, blízkém východu a Indii. Na slitcích je vyobrazení řecké bohyně Fortuny, která je znázorněním štěstí a naděje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Slitky jsou zalisovány v ochranném plastovém obalu (blistru), který zároveň slouží jako certifikát. Blistr obsahuje unikátní sériové číslo.
  • Odpovídají londýnskému standardu "Good Delivery" a jsou proto bez problému obchodovatelné na všech světových trzích bez omezení.
  • Na přední straně slitku je vyražena řecká bohyně Fortuna (Tyché), jak sype ze svého rohu hojnosti svým příznivcům. Na zadní straně je logo PAMP, váha a ryzost.

 

PAMP SA - Produits Artistiques Métaux Précieux (Umělecké produkty z drahých kovů) - je přední výrobce, jež ovládl polovinu celosvětového trhu se zlatými slitky do hmotnosti 50 gramů.

Společnost PAMP disciplinovaně a zodpovědně spravuje všechny výrobní procesy podle přísných ekologických švýcarských norem, které se řadí mezi nejpřísnější na světě. Většina energetických potřeb je pokryta čistou energií z obnovitelných zdrojů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté slitky
Hmotnost: 1 g
Stát: Švýcarsko
Rozměry blistru: 86 x 54 mm
Rozměry slitku: 14.7 x 8.9 x 0,43 mm
Ryzost: 999,9 Au
Balení: Certifikovaný blistr
Stav: Nový
Technologie výroby: Ražba
DPH: 0%
Výkup: Ano

Nejvyhledávanější slitek na světě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: