O nás

Příběh JEDNÉ UNCE

Začali jsme obchodovat s drahými kovy v roce 2019 a od té doby neustále rosteme, vše pro Vás zlepšujeme a zakládáme si na osobním a seriózním přístupu. Snažíme se malým i velkým investorům nabídnout tipy, rady či nápady, jak vstoupit do světa drahých kovů. Prodáváme pouze investiční produkty od světoznámých mincoven a sléváren, které jsou uznávané a obchodovatelné po celém světě. 

Motto JEDNÉ UNCE - Nikomu neprodáme nic, co bychom si sami nekoupili. 

Průvodce světem investora

Proč JEDNA UNCE?

Jméno společnosti byl tak trochu oříšek. Chtěli jsme něco originálního, ale zároveň snadno zapamatovatelného. Stejně jako je na burze s komoditami známá jednotka barrel pro označení objemu ropy nebo bušl (bushel) objemová jednotka pro obilí, tak je celosvětově známá UNCE, přesněji troyská unce (označení - oz), která se používá jako hmotností jednotka pro drahé kovy. Její váha je 31,1g a právě JEDNOU UNCÍ vše začíná.

Náš cíl

Chceme ukázat možnost uchování svého majetku v drahých kovech. Už za první republiky bylo v českých domácnostech zvykem ukládat si část svých úspor do zlata. Tato tradice pozvolna vymizela za 40 let totality a pomalu se vrací zpět. Zlato nejen zdárně poráží inflaci, ale také odolává špatným politickým rozhodnutím, finančním krizím a uchovává kupní sílu Vašich úspor. 

V Česku se ročně prodá zlato za 74 milionů EUR, naproti tomu v Německu za 4 miliardy EUR. Průměrný dospělý obyvatel Německa vlastní 130g zlata ve srovnání s Českem je to necelé 2 gramy na obyvatele.

Investice do drahých kovů může dobře sloužit jako zajištění finančních prostředků na delší dobu nebo na penzi.

 

Výhodná dopravaDoprava od 89,- Kč, při nákupu nad 10 000,- Kč máte možnost dopravy ZDARMA

Garance původu a kvalityJsme registrováni na puncovním úřadě, který anonymně kontroluje naše produkty

Aktivní komunikace

Neděláme mrtvé brouky, zpravidla do 24 hodin odpovídáme na Vaše dotazy

 

Affiliate program