O nás

Příběh JEDNÉ UNCE

JEDNA UNCE byla založena v roce 2019. Vše odstartovala moje první investiční mince Australian Kangaroo před 10 lety. Poprvé v životě jsem v ruce držel jednu unci čistého stříbra a pocit vlastnění a držení fyzického drahého kovu ve mě vyvolalo obrovskou vášeň pro investování do tvrdé měny. Roky zkušeností jsem vložil do projektu JEDNÉ UNCE a našim zákazníkům nabízím pouze produkty, které mi dávají smysl.

Motto JEDNÉ UNCE - Nikomu neprodáme nic, co bychom si sami nekoupili. 

Proč JEDNA UNCE?

Jméno společnosti byl tak trochu oříšek. Chtěli jsme něco originálního, ale zároveň snadno zapamatovatelné. Stejně jako je na burze s komoditami známá jednotka barrel pro označení objemu ropy nebo bušl (bushel) objemová jednotka pro obilí, tak je celosvětově známá UNCE, přesněji trojská unce (označení - oz), která se používá jako hmotností jednotka pro drahé kovy, její váha je 31,1g. A právě JEDNOU UNCÍ vše začíná.

Náš cíl

Chceme ukázat možnost uchování svého majetku v drahých kovech. Už za první republiky bylo v českých domácnostech zvykem ukládat si část svých úspor do zlata. Tato tradice pozvolna vymizela za 40 let totality a pomalu se vrací zpět. Zlato nejen zdárně poráží inflaci, ale také odolává špatným politickým rozhodnutím a finančním krizím.

V Česku se ročně prodá zlato za 74 milionů EUR, naproti tomu v Německu za 4 miliardy EUR. Průměrný dospělý obyvatel Německa vlastní 130g zlata ve srovnání s Českem je to jeden gram na obyvatele.

Investice do drahých kovů může dobře sloužit jako zajištění finančních prostředků na delší dobu nebo na penzi.

 

Výhodná dopravaDoprava od 79,- Kč, při nákupu nad 10 000,- Kč máte možnost dopravy ZDARMA

Garance původu a kvalityJsme registrováni na puncovním úřadě, který anonymně kontroluje naše produkty

Aktivní komunikace

Neděláme mrtvé brouky, zpravidla do 24 hodin odpovídáme na Vaše dotazy

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení