Pamp

Webová stránka značky: Pamp

 

logo-PAMP

 

PAMP SAProduits Artistiques Métaux Précieux (Umělecké produkty z drahých kovů). PAMP je přední světová značka drahých kovů s dominantním postavením na světových trzích. Společnost byla založena v roce 1977 a sídlí ve švýcarském Ticinu. Provozuje nejmodernější rafinérskou a zpracovatelskou továrnu na drahé kovy. Značka PAMP je lídrem zejména na trzích USA, Blízkého východu a Indie.

Společnost je držitelem certifikátu good delivery, který poskytuje Londýnská burza drahých kovů (LBMA), Londýnské platinové a palladiové trhy (LPPM), Dubai Multi Commodity Center (DMCC) a také společnosti jako Chicago Exchange Metals (CME) nebo Shanghai Gold Exchange (SGE).

Společnost se nejvíce proslavila symbolem římské bohyně Fortuny (Tyché) na svých investičních slitcích. V římské mytologii je znázorněním štěstí a naděje. Na slitcích je vyobrazena bohyně Tyché, jak sype z rohu hojnosti svým příznivcům.

Společnost PAMP disciplinovaně a zodpovědně spravuje všechny výrobní procesy podle přísných ekologických švýcarských norem, které se řadí mezi nejpřísnější na světě. Většina energetických potřeb je pokryta čistou energií z obnovitelných zdrojů. Od roku 2016 pochází elektřina společnosti převážně z vodní energie. Pamp aktivně podporuje a vede etický pokrok v tomto odvětví.

 

 Bohyně Fortuna (Tyché)PAMP-Fortuna

1 položek celkem
AG00RI004S101 a 11
DPH 21%
364 Kč

Společnost PAMP se stala lídrem na trzích v USA, blízkém východu a Indii. Na slitcích je vyobrazení řecké bohyně Fortuny, která je znázorněním štěstí a naděje.

Kód: 974

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem