Pamp

Webová stránka značky: Pamp

 

logo-PAMP

 

PAMP SA - Produits Artistiques Métaux Précieux (Umělecké produkty z drahých kovů). PAMP je přední světová značka drahých kovů s dominantním postavením na světových trzích. Společnost byla založena v roce 1977 a sídlí ve Švýcarském Ticinu. Provozuje nejmodernější rafinérskou a zpracovatelskou továrnu na drahé kovy. Značka PAMP je lídrem zejména na trzích USA, Blízkého východu a Indii.

Společnost je držitelem certifikátu good delivery, který poskytuje Londýská burza drahých kovů (LBMA), Londýnské platinové a palladiové trhy (LPPM), Dubai Multi Commodity Center (DMCC) a také společnosti jako Chicago Exchange Metals (CME) nebo Shanghai Gold Exchange (SGE).

Společnost se nejvíce proslavila symbolem římské bohyně Fortuny (Tyché) na svých investičních slitcích. V římské mytologii je znázorněním štěstí a naděje. Na slitcích je vyobrazena bohyně Tyché, jak sype z rohu hojnosti svým příznivcům.

 Bohyně Fortuna (Tyché)PAMP-Fortuna

Společnost PAMP disciplinovaně a zodpovědně spravuje všechny výrovní procesy, podle přísných ekologických švýcarských norem, které se řadí mezi nejpřísnější na světě. Většina energetických potřeb je pokryta čistou energií z obnovitelných zdrojů. Od roku 2016 pochazí elektřina společnosti převážně z vodní energie. Pamp aktivně podporuje a vede etický pokrok v tomto odvětví.

Žádné produkty značky Pamp nebyly nalezeny...