Etue, kazety, skříňky a vitríny

Největší radost udělá investorovi či sběrateli, když má svou sbírku nebo investici bezpečně uloženou a navíc ji dodá reprezentativní vzhled. 

Pro běžné investiční mince můžeme doporučit etue a kazety pro kruhové kapsle. Více o možnostech uložení se dozvíte během 3 minut v článku Kruhové kapsle (bublinky) na mice.

Pro sběratele doporučujeme etue a kazety pro čtvercové Quadrum kapsle. Tento systém umožňuje krásné uspořádání sbírky, ikdyž vlastníte různé druhy mincí. Více se dočtete v článku Systém QUADRUM kapslí.

Nejprodávanější

2 položek celkem
sammelkoffer cargo multi silber
Novinka
1 329 Kč

Sběratelský kufr pro bezpečné uložení mincovních sad, CD, certifikátů, bankovek, pohlednic, mincovních karet nebo sběratelských předmětů maximální velikosti 168x220 mm.

Kód: 317821
sammelkoffer cargo multi xl silber
Novinka
1 569 Kč

Velký sběratelský kufr bezpečně uloží mincovní sady, CD, certifikáty, bankovky, pohlednice, mincovní karty nebo sběratelské předměty maximální velikosti 168x370 mm.

Kód: 316530

Dobře zorganizovaná sbírka je vždy přehlednější a cennější. Navíc pokud ji dostane do rukou někdo jiný (například dědic), rychle a lépe se v ní orientuje a dokáže ji prodat za její reálnou hodnotu.

Affiliate program