Leuchtturm

Webová stránka značky: Leuchtturm

 

Leuchtturm 

Historie firmy začíná v roce 1917, kdy litograf Paul Koch zakládá společnost KABE v Aschersleben, dnešním Sasku-Anhaltsku. KABE byla zkratkou pro Koch & Bein, přičemž Bein byl název jejího obchodního partnera. Firma se primárně zabývala výrobou známkových alb, později produkcí alb pro mince. Ve 30. letech byl Paul Koch nucen prodat svou první společnost. Po válce v roce 1948 už zakládá firmu Leuchtturm v Hamburgu, která je zaměřená také na výrobu alb na známky a mince.

V současnosti společnost nabízí širokou nabídku příslušenství pro sběratelé známek, mincí, odznaků aj. Firma Leuchtturm nabízí více než 6 000 výrobků a v poměru užitku a kvality se stala v komunitě sběratelů dobrým standardem.

Leuchtturm prodává své výrobky po celé Evropě nejméně 3 500 tisícům maloobchodníků. Firma vlastní dceřiné společnosti v Kanadě a USA, v dalších 80 zemích navázala úzké kontakty s obchodníky a poštovní správou.

Od svého vzniku před více než 100 lety se společnost vypracovala v respektovaného a globálního výrobce sběratelského příslušenství. Vše firma zvládá za pomocí svých 250 zaměstnanců.

 

Sídlo společnosti Leuchtturm v Hamburku

leuchtturm

 

4 položek celkem
pressburgmint
95 Kč

Plastové kapsle slouží především k ochraně mincí před mechanickým poškozením, ale také k prezentaci.

Kód: 488/41
hmetuiq1l 1
420 Kč

Univerzální sběratelská kazeta od kvalitního německého výrobce Leuchtturm se hodí na většinu investičních stříbrných mincí o váze 1 Oz a maximálním průměru 41 mm.

Kód: 507
hard
Tip
990 Kč

Mincovní kazeta od světoznámého výrobce Leuchtturm je tematicky zaměřená na různé motivy stříbrných investičních mincí - Wiener Philharmoniker, Maple Leaf, Krugerrand a další.

Kód: 503/AUS
004813 stribrna investicni mince ramesses po zivote 2oz 2017 03
1 490 Kč

Univerzální sběratelská kazeta od kvalitního německého výrobce Leuchtturm se hodí na většinu investičních stříbrných mincí o váze 1 Oz a maximálním průměru 47 mm.

Kód: 480

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem