Leipziger Edelmetallverarbeitung

Webová stránka značky: Leipziger Edelmetallverarbeitung

 

LEV-Logo-1

 

Moderní výrobní středisko Leipziger Edelmetallverarbeitung se nachází na jihu Lipska. Společnost zaujímá své místo v tradici zpracování saského stříbra. Asi před 800 lety začal v Erzgebirge intenzivní průmysl a těžba stříbra. Z Flossgrabenu byly stříbrné rudy a zboží přepravovány přímo do centra Lipska a tam byly prodávány. V roce 1218 zde obchodníci založili první obchod se stříbrem v Německu. Město se vyvinulo v důležité obchodní centrum pro drahé kovy.

Leipziger Edelmetallverarbeitung GmbH vyrábí kvalitní výrobky ze zlata, stříbra, platiny, palladia a mědi. Společnost nabízí celou škálu služeb moderní mincovny - od návrhu investičních produktů až po implementaci.

Zabývá se výrobou polotovarů, mincí, medailí a tyčí v nejvyšší přesnosti. Společnost Leipziger Edelmetallverarbeitung má certifikát ISO 9001 na zpracovávání drahých kovů.

 

Továrna Leipziger Edelmetallverarbeitung

geiger

2 položek celkem
maple
709 Kč

Noemova archa je stříbrná mince Arménské republiky ražena od roku 2011. Biblický příběh o Noemovi a jeho arše je silně zakořeněn v kultuře republiky.

Kód: 164
noe
432 Kč

Noemova archa je stříbrná mince Arménské republiky vydávána od roku 2011. Biblický příběh o Noemovi a jeho arše je silně zakořeněn v kultuře republiky.

Kód: 525

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem